BKS ixalo SE3 elektronické bezpečnostné kovanie 92 mm

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

BKS

Popis

BKS ixalo SE3 elektronické bezpečnostné kovanie 92 mm

ixalo – elektronický uzamykací systém od BKS spája množstvo elektronických produktov a technológií do najmodernejšieho, udržateľného celkového systému. ixalo môže byť vybavené technológiou BKS SE alebo technológiou RFID: MIFARE® (MIFARE Classic®, MIFARE® DESFire® EV1/EV2), čo znamená, že existuje veľa možných aplikácií a teda väčšia flexibilita pri plnení individuálnych požiadaviek zákazníka. Kombináciou mechanických a elektronických uzamykacích systémov možno pohodlne, spoľahlivo a cenovo výhodne vytvárať individuálne dizajny. Nový prírastok do sortimentu. Existujúci uzamykací systém ixalo je doplnený o bezpečnostný hardvér ixalo odolný voči poveternostným vplyvom. Spĺňa vysoké požiadavky na bezpečnosť až do triedy odolnosti DIN 18257. BKS ixalo SE3 elektronické bezpečnostné kovanie spĺňa normu EN 179 v kombinácii so schválenou pákovou rukoväťou.
Vhodné do exteriéru vďaka triede ochrany IP55. Pre certifikáciu v najvyššej triede odolnosti je kovanie vyfrézované z pevného materiálu.
Určené pre drevené, oceľové a plastové dvere.
Pre hrúbky dverí od 38 do 98 mm.
Veľkosť štvorca: 8 alebo 9 mm.
Zmena smeru rukoväte pravé/ľavé.
Pákové rukoväte BELCANTO, RONDO a DIRIGENT, ako aj príslušná zalomená verzia a okrúhly gombík, čoskoro bude nasledovať BELCANTO-Panik Povrchová úprava: saténová nehrdzavejúca oceľ Vhodné na použitie na protipožiarne a dymotesné dvere podľa DIN 18095 Zabránenie vlámaniu podľa DIN 18257 ES3/EN 1906 stupeň 4 Trieda ochrany IP55 (odolné voči poveternostným vplyvom) ako štandardná funkcia Odolnosť proti korózii podľa DIN EN 1670 stupeň 3 Energeticky úsporné ixalo – elektronický uzamykací systém BKS zaujme mimoriadne nízkou spotrebou energie svojich produktov – jedným z hlavných kritérií, ktoré musia spĺňať systémy napájané z batérie. Len tak sa zabezpečí veľmi veľký počet cyklov uzamknutia. Zabezpečiť Kto sa rozhodne pre elektronický uzamykací systém, môže okrem vysokého komfortu očakávať aj vynikajúcu bezpečnosť. ixalo spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky normy EN 15684 pre mechatronické uzamykacie vložky pomocou mimoriadne spoľahlivých kódovacích a komunikačných mechanizmov. Bezpečnosť ixalo | SE cylinder 5345 je certifikovaný VdS (nezávislá inštitúcia v Nemecku, ktorá sa zaoberá bezpečnosťou a dôverou v oblasti požiarnej ochrany a bezpečnosti). Ekonomický Uzamykacie systémy sú obzvlášť cenovo výhodné, keď sú elektronické a mechanické cylindrické vložky kombinované do jedného systému. Predpokladom je, že všetky cylindrické vložky, kľúče a transpondéry sú spravované jednotne v rámci jedného softvéru. BKS KeyManager je teda administračný softvér, pomocou ktorého možno modifikované prístupové oprávnenia pohodlne aktualizovať lokálne cez uvoľňovacie terminály.
Produkt nájdete v kategórii: Elektronické prístupové systémy