Otváranie áut

Predajňa v Nových Zámkoch

  • 0948 449 717
  • info@figolock.sk
Predajňa v Komárne
  • 0907 737 756
  • komarno@figolock.sk

Situácia, keď si zabuchnete kľúče v aute, je celkom stresujúca. Kľúčová služba Figolock uzamykacie systémy vám vaše zabuchnuté kľúče z auta dostane bez zbytočných starostí. Vaše auto otvoríme bez poškodenia a následnej výmeny zámkov vášho automobilu. Otváranie áut všetkých typov: Audi, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen a ďalšie.

Garantujeme vám nulové poškodenie ako zámkov vášho automobilu tak jeho iných častí.

 

Otváranie áut staršie ročníky

Autá vyrobené pred rokom 2000 ešte nemali až tak sofistické zabezpečenie ako dnešné moderné autá. Samozrejme na tú dobu boli aj ich zabezpečenia proti otváraniu. Napriek tomu sa Vám môže stať, že stlačíte gombík a zabuchnete za sebou dvere pred tým než ste si stihli vybrať kľúč zo zapalovania. Taktiež je častý jav keď kľúče zostanú spolu s nákupom zamknuté v kufri. Samozrejme tieto ročníky je možné v dnešnej dobe ľahšie otvárať. Väčšinou Vás napadne rozbiť bočné sklo na dverách, čo sa javí ako najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie. Pravda to však nebude, pretože musíte riešiť dodatočne nové bočné sklo čo väčšinou je drahšie ako samotné otvorenie dverí.

Autá ročníky novšie a najnovšie

Medzi túto kategóriu patria vozidlá vyrábané od roku 2000 až 2015 /novšie/ a vozidlá vyrábané po roku 2015 /najnovšie/. Veľmi sa mýlime, ak sa domnievame, že problém zabuchnutých kľúčov v autách novších ročníkov výrobcovia odstránili. Tak my Vám povieme pravdu. Nielenže neodstránili, ale pridali ďalší problém. Ten spočíva v tom, že už tieto autá majú centrálne uzamykanie a niektoré modely aj automatické uzamknutie dverí pri bežiacom motori. A verte nám, že neexistuje väčší stres ak Vám beží motor a dvere máte zamknuté s kľúčom v interiéri vozidla a náhradný buď nemáte /čo Vám vieme zabezpečiť v našej predajni taktiež/alebo je takisto v interiéri auta. Otváranie áut týchto ročníkov je samozrejme náročnejšie, nestačia jednoduché náradia. Samozrejme my ako kľúčová služba disponujeme aj takýmto náradím aj vedomosťou aby sme vaše auto otvorili.