Kľúčová služba
Nové Zámky
Komárno

Figolock uzamykacie systémy  je tu pre vás už od roku 1998 čo je dosť dlhá doba na to aby sme dokázali využiť naše skúsenosti vo Váš prospech. Stačí nás navštíviť alebo zavolať a určite vyriešime Váš problém, vo väčšine prípadov k úplnému spokojnosti zákazníkov.

Sortiment našej predajne zahŕňa zámkový sortiment od obyčajných až po vysoko špecializované zámky. Výber kľúčov je natľko široký, že dokážeme vyhovieť takmer 99% . Nájdete u nás aj visiace zámky, doplnky ku kľúčom ako kartičky na kľúče, popisky, prívesky, spreje na mazanie...

Sme profesionálmi v našom obore preto Vám vyhotovíme akýkoľvek kľúč – vo väčšine prípadov na počkanie.

Nezabudnite ani na naše Non Stop služby ako otváranie zabuchnutých dverí bez poškodenia, otváranie zaseknutých dverí alebo okien. Záručný a pozáručný servis všetkých zámkov zabebpečujeme aj u Vás doma.

RECENZIE

Čo o nás povedali naši zákazníci

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a sme vám vďační za to, že ste si našli čas a zdieľali svoje skúsenosti s nami. Tieto recenzie nám pomáhajú nielen pochopiť vaše potreby, ale aj poskytnúť lepšie služby pre našich zákazníkov.

Naše služby

Výroba kľúčov

Naša kľúčová služba sa okrem iných služieb špecializuje na výrobu a predaj kľúčov rôznych profilov.

Autokľúče

Výroba autokľúčov aj s imobilizérom, alebo s diaľkovým pre všetky bežne dostupné značky vozidiel.

Zabuchnuté dvere

Zabuchli sa vám dvere? Vymkli ste sa?  Naša kľúčová služba vám vie pomôcť aj v tejto nepríjemnej situácii.

Otváranie áut

Situácia, keď si zabuchnete kľúče v aute, je celkom stresujúca. Kľúčová služba vám vaše zabuchnuté kľúče z auta dostane bez starostí.

Servis dverí a okien

Čo by sme boli za kľúčová služba, ak by sme neservisovali okná a dvere. V našej predajni predávame všetky potrebné komponenty.

Systém generálneho kľúča

Podstatou systému generálneho kľúča je, že jediným kľúčom môžete otvoriť viaceré dvere, a to na základe určených práv.