Otváranie zabuchnutých dverí
Nové Zámky - Komárno

NON STOP služba
  • 0907 737 756

Zabuchli sa vám dvere? Vymkli ste sa? Otváranie zabuchnutých dverí máme v malíčku. Nerobí nám problém otvoriť akékoľvek zabuchnuté dvere. Vo väčšine prípadov sa nepoužívajú  deštrukčné náradia, ako napríklad vŕtačka či karbobrúska. Disponujeme metódami  na otváranie zabuchnutých dverí bez poškodenia. 

Neváhajte a zavolajte nám. Náš NON STOP servis  je tu, aby vám v čo najkratšom čase pomohol s vašim problémom. Náš prvoradý cieľ je dostať sa k vám v čo najkratší čas. 

Otváranie zabuchnurých dverí
NON STOP - vyrážame okamžite

Stalo sa vám, že pri vynášaní smetí, alebo pri odprevádzaní hostí ste si nevzali so sebou kľúče? Zostali vaše dvere zabuchnuté? V tom prípade, ak nemáte vložku s prestupovou spojkou, čiže vložku, ktorá sa dá otvoriť aj keď sú kľúče z druhej strany, ste sa dostali do nepríjemnej situácie. Bez potrebného náradia a vedomostí sa tento problém rieši len veľmi ťažko. V takomto prípade potrebujete pomoc odborníka. Skutočný odborník pozná mechanizmus a fungovanie dverí a má potrebné náradie k otvoreniu dverí bez poškodenia. Za krátky čas a bez potreby ďalšej opravy dverí vám pomôžeme v tejto nepríjemnej situácii, ako otvoriť zabuchnuté dvere. Je za nami vyše 20 ročná skúsenosť v oblasti otvárania dverí, zámočníctva, servisu a opravy dverí. Naša Kľúčová služba NON STOP  je vám k dispozícii.

Typy bytových a bezpečnostných dverí

Klasické

Dvere v bytových jednotkách sa rozlišujú na obyčajné “klasické”, dvere so zvýšenou bezpečnosťou a bezpečnostné dvere. Klasické dvere sa zamykajú zvyčajne v jednom bode, poprípade majú namontovaný prídavný zámok. Dvere so zvýšenou bezpečnosťou sa líšia tým, že majú namontované kvalitné kovanie s bezpečnostnou vložkou, prípadne sa zamykajú vo viacerých bodoch. Bezpečnostné dvere sú vyrábané masívnou oceľovou konštrukciu. Väčšinou sa dodávajú s kvalitným kovaním a bezpečnostným zámkom. Kombinácia a kvalita týchto prvkov určuje bezpečnostný stupeň ochrany dverí. Uzamykanie nemusí byť viacbodové, keďže masívna konštrukcia zabezpečuje, aby sa nemohli otvoriť násilným spôsobom.

Otváranie dverí – zabuchnuté plastové a hliníkové dvere

Žijeme v modernej dobe, keď vstupy do rodinných domov sa zabezpečujú hliníkovými alebo plastovými dverami. Častokrát sa inštaluje na ne madlo. Nemajú namontovanú žiadnu kľučku a veľmi často sa stane, že zábudlivý majiteľ si za sebou privrie dvere a kľúče zostanú vo vnútri. Problém je ihneď na svete. Zabuchnuté dvere hliníkové alebo plastové sa otvárajú náročnejšie, ale naši skúsení pracovníci sú vybavení náradím aj na takéto prípady. Radíme vám radšej neskúšať otvárať na vlastnú päsť, pretože vaše nie lacné vchodové dvere sa môžu poškodiť, čo vás určite bude mrzieť. Radíme volať odborníka ktorý sa vyzná v probematike.

Zabuchnuté dvere – rady a tipy

  • Uložte u známych náhradný kľúč. Môžete ho použiť na otvorenie Vašich dverí. Nie je nutné volať kľúčovú službu. /Platí len v prípade ak nie je z druhej strany vložený kľúč vo vložke bez funkcie obojstranného otvárania/
  • Namontujte vložku s obojstrannou funkciou, ktorá sa dá otvoriť aj pri vloženom kľúči z vnútornej strany.
  • Ak nemáte inú možnosť volajte profesionálnu službu, ktorá Vám otvorí rýchlo a bez pškodenia vaše dvere.
  • Je dobré sa informovať vopred o cene služby. Môžete ušetriť desiatky eur za tú istú prácu. Bežná cena začína od 30,- eur.