EURO ELZETT Europortál S

Katalógové číslo: 1656

22,00 24,00  s DPH

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Hmotnosť -
Rozmery -
Výrobca

EURO-ELZETT

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

90 mm, 92 mm

Hĺbka zádlabu Celková minimálna hĺbka ktorá musí byť vydlabaná alebo vyfrézovaná do dverí pri inštalácii zámku.

35 mm

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Typ lišty Typ lišty zámku pri zadlabávacích zámkoch. Môže byť plochá netvarovaná alebo ohnutá do tvaru U. Pri lište ohnutej do tvaru U je ešte dôležitá výška ohnutia. Napr. pri lište U24/6 č. 6 označuje výšku ohnutia v milimetroch.

Plochá

Dĺžka lišty

240 mm

Šírka lišty

16 mm, 22 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Použitie

Exteriér, Hliníkové dvere

Popis

EURO ELZETT Europortál S 

Euro Elzett zámky so širokou alebo úzkou lištou vhodné do kovových brán alebo plastových a hliníkových dverí. Pre svoju masívnu konštrukciu a použitie kvalitných materiálov je ideálny pre vonkajšie použitie. Prispôsobené na použitie v kovových bránkach. Zámok sa používa pre uzatváranie vstupov z ulice. Vhodné uzatváracie plechy pre rám zabezpečia tesnosť zatvorených dverí. Vyniká odolnosťou proti poveternostným vplyvom.

Veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Obojstranné prevedenie. Jazýček sa otáča pridvihnutím aretačného pliešku na boku zámku označené šípkou. Po dvihnutí sa jazýček vysunie z telesa a otočený sa vsunie späť.

EURO ELZETT Europortál S 

  • Otočiteľný jazýček
  • Posilnená závora proti odpíleniu
  • Ideálne do vonkajšieho prostredia

Dôležité upozornenie pred objednávkou: Dôkladne si premerajte tieto parametre – dornmass /vzdialenosť stredu kľučky od prednej lišty/, rozteč a šírku lišty!!!