Výroba kľúčov – kľúčová služba

Naša kľúčová služba sa okrem iných služieb špecializuje na predaj, výrobu kľúčov rôznych profilov. Vyrobíme vám bežný bytový kľúč na počkanie.

Takisto vieme vyrobiť kľúče bezpečnostné, dierkavé, s hadíkom. V predajni kľúčovej služby držíme skladom viac ako 2000 profilov polotovarov kľúčov, aby sme vám vedeli dodať kľúče v čo najkratšom čase. Na sklade máme polotovary a výrobky všetkých najznámejších výrobcov kľúčov a zámkov:

FAB, CISA, MUL-T-LOCK, SISO, GEGE, EVVA, GUARD, BKS, MAUER, DOM, TITAN, LOB, TESA, GERDA, ABUS …

Naše skladové zásoby priebežne dopĺňame o najnovšie kľúče, ktoré sa dostali na náš trh. Kľúče, ktoré sú rozšírené v iných krajinách a ktoré nie sú na našom trhu, sú z dôvodu nízkeho dopytu po nich ťažko zaobstarateľné. Keďže minimálne odberné množstvá sú sto kusov na druh kľúča, pri veľmi málo žiadaných kľúčoch je nerentabilné. Kópia kľúča je v ideálnom prípade robená z originálu kľúča, pôvodného kľúča. Pri každej kópii kľúča vznikajú drobné nepresnosti na úrovni stotín milimetra.

Preto vám vždy odporúčame priniesť originálny kľúč na kopírovanie. Pri výrobe kľúča z kópie nemôžeme zaručiť kvalitu duplikátu. Takisto nám nerobí problém výroba kľúča zo zlomeného kľúča. Nie je to jednoduché, ale vo väčšine takýchto prípadov sme úspešní. Naše predajne sú vybavené najmodernejšími strojmi na výrobu kľúčov od renomovaných výrobcov. Je to nevyhnutné pri výrobe duplikátov, aby boli čo najpresnejšie. V tomto smere nerobíme žiadny kompromis.

Výroba kľúčov podľa zámku

Sú prípady, keď máte zámok, ale chýba vám k tomu kľúčik. U nás nie je problém vyriešiť aj takýto prípad. Samozrejme nie je to rentabilné v každom prípade. Oplatí sa v prípadoch, ak je zámok špeciálny, ktorý sa dá ťažko zohnať na trhu. Tiež je to dobré riešenie, ak je to zámok do drahého zariadenia, alebo je to autozámok, pri ktorom je ich výmena veľmi nákladná. Stačí nám dodať spínaciu skrinku, zámok do dverí alebo zámok, na ktorý potrebujete kľúč. Pre vchodové dvere bytových domov je to takisto výhodné riešenie, pretože obyvatelia si môžu nechať pôvodný kľúč a nie je nutná výmena zámku s novými kľúčmi, čo je finančne náročnejšie. Stačí dodať originálny kľúč a o ostatné sa postaráme my.

kategoria-nahradny-kluc

Kľúčová služba a bezpečnostné kľúče

Výroba bezpečnostných a výroba špeciálnych kľúčov je tiež v našej ponuke. Bezpečnostné kľúče môžeme rozdeliť do kategórií:  bezpečnostné kľúče s ochranou proti nelegálnej výrobe duplikátu a bezpečnostné kľúče bez takejto ochrany. Ochrana proti neoprávnenej výrobe kľúča je zabezpečená bezpečnostnou kartou, patentom profilu kľúča alebo len zmluvným vzťahom medzi výrobcom a kľúčovou službou. Naša kľúčová služba taktiež disponuje takýmito kľúčmi. Tie sú kopírovateľné výlučne v našej kľúčovej službe na základe predloženej bezpečnostnej karty, ktorú ste dostali pri kúpe bezpečnostného kľúča a bezpečnostného zámku. Táto karta vás identifikuje ako majiteľa kľúča, bez kartičky bezpečnostný kľúč nie je možné vyrobiť. Niektoré kľúče sa dajú vyrobiť  bez kľúča a to predložením bezpečnostnej kartičky. Je to obmedzené. Nie každý výrobca vložiek dáva takéto možnosti. Objednávky výroby kľúčov berieme aj bez nutnosti návštevy predajne. Závisí od typu kľúča ako dokážeme vyhovieť takejto požiadavke. Pre konkrétny kľúč sa informujte cez naše kontakty uvedené na tejto stránke.

bytove-cipy

Bytové čipy

Najnovším trendom pri bytových domoch je implementácia prístupového systému s čipom na vchodové dvere. Tieto čipy môžu byť vyrobené pomocou rôznych technológií, z ktorých najbežnejšie sú čipy Dallas a čipy RFID.

Čipy Dallas sú malé mikročipy, ktoré sa často používajú na identifikáciu a autentifikáciu zariadení. Tieto čipy sú schopné ukladať digitálny kód, ktorý sa používa na rozpoznanie a prístup k určitým oblastiam alebo službám. Čipy Dallas sú často kódujúce a majú svoje unikátne identifikátory.

Čipy RFID (Radio Frequency Identification) sú tiež veľmi bežné pri implementácii prístupových systémov. Tieto čipy komunikujú bezdrôtovo pomocou rádiových vĺn a obsahujú informácie potrebné na identifikáciu a autentifikáciu používateľov. RFID čipy sú zvyčajne integrované do kariet, náramkov, štítkov alebo iných nosičov, ktoré sa ľahko prenášajú.

klucedotrezorov

Kľúče do trezorov

Tento špecifický segment výroby kľúčov sme prijali do nášho portfólia len nedávno. Veríme, že týmto širokým spektrom výroby kľúčov dokážeme uspokojiť nároky našich zákazníkov. Vyrábame kľúče do rozšírených značiek ako Mauer, Cisa, Mottura.

dialkove-ovladace

Diaľkové ovládače na brány

Novopostavený dom si už ani nevieme predstaviť bez brány a garážových dverí s ovládaním na diaľku. Dôležitosť tohto komfortu zistíme, ak sa nám náhodou stratí alebo poškodí diaľkový ovládač. V takýchto prípadoch netreba podľahnúť panike.

Naša kľúčová služba vám dokáže pomôcť s dostatočne veľkou percentuálnou úspešnosťou. Pokazené ovládače sa v prvom rade snažíme opraviť, čím zákazník nezaplatí toľko, ako keby si musel zaobstarať nový ovládač.

To je samozrejme naša filozofia vo všetkom. Ak sa dá niečo opraviť alebo zachrániť, nesnažíme sa predať nový produkt. Týmto prístupom možno prispievame zamedzeniu nadbytočnej spotreby, čo silno zaťažuje aj našu planétu. Pravdaže držíme skladom aj nové ovládače pre rôzne značky. Spomenieme len tie najbežnejšie ako Came, Nice, Key, Hormann… Niektoré typy vyžadujú programovanie do motora. Takúto službu vám radi poskytneme aj my.

kluce-od-aut

Kľúče od automobilov

Ďalšia oblasť výroby kľúčov sú kľúče do áut. ktoré vrábame tiež. Sú štyri kategórie týchto kľúčov: Kľúč mechanický, ktorý otvorí dvere ale neobsahuje imobilizér, mechanický kľúč s imobilizérom, autokľúč s diaľkovým ovládaním a autokľúč s bezkľúčovým štartovaním.

Všetky tieto typy dokážeme vyrobiť, ale nie na všetky značky vozidiel. Niektoré značky alebo modely majú sofistikovanú ochranu proti výrobe duplikátov, alebo ešte nedisponujeme príslušnou technológiou na ich výrobu. Tento segment je neustále vo vývoji. Každý rok napreduje a držať krok s týmto vývojom znamená neustále investovanie do technológií.

Nič iné nezostáva ani nám, aby sme držali krok s týmto trendom. Autokľúče vyrábame aj podľa dodaného zámku, dverí alebo spínacej skrinky, poprípade veka nádrže. Toto riešenie je oproti výmene celej sady zámkov, dverí aj spínacej skrinky výrazne lacnejšie riešenie a určite aj rýchlejšie. Stratené kľúče od auta sa dajú u nás tiež riešiť. V závislosti od typu a modelu auta vám navrhneme vhodné riešenie. Pokazené autokľúče neznamenajú automaticky nutnosť výroby nového kľúča. Takisto ako pri ovládačoch na brány, opravujeme aj autokľúče. Môže to byť pokazený mikrospínač alebo prasknutá planžeta, zlomený hrot, zničené gombíky. Niektoré prípady sa vyriešia na počkanie v našej predajni, pri náročnejších opravách je nutné na pár dní nechať kľúčik v predajni.

NON STOP služba
  • 0907 737 756
Predajňa v Nových Zámkoch
  • 0948 449 717
  • info@figolock.sk
Predajňa v Komárne
  • 0907 737 756
  • komarno@figolock.sk