ZZ LOB Z935B-2K1

Katalógové číslo: 2630

21,00  s DPH

3 na sklade (dostupné na objednávku)

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

LOB

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

35 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

90 mm

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Typ lišty Typ lišty zámku pri zadlabávacích zámkoch. Môže byť plochá netvarovaná alebo ohnutá do tvaru U. Pri lište ohnutej do tvaru U je ešte dôležitá výška ohnutia. Napr. pri lište U24/6 č. 6 označuje výšku ohnutia v milimetroch.

Plochá

Dĺžka lišty

240 mm

Šírka lišty

22 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Použitie

Exteriér, Hliníkové dvere

Popis

ZZ LOB Z935B-2K1

Zadlabávacie zámky LOB so širokou alebo úzkou lištou vhodné do kovových brán alebo plastových a hliníkových dverí. Ideálny pre vonkajšie použitie. Prispôsobené na použitie v kovových bránkach. Zámok sa používa pre uzatváranie vstupov z ulice.Vhodné uzatváracie plechy pre rám zabezpečia tesnosť zatvorených dverí. Telo zámku povrchovo upravené práškovou farbou. Krycia líšta z nerezovej ocele. Veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Obojstranné prevedenie.

Jazýček sa otáča z prednej strany vytočením šróbika z v strede strelky. Po vytočení sa jazýček vysunie z telesa a otočený sa vsunie späť. A už len zatočíte naspäť šróbik.

ZZ LOB Z935B-2K1

  • Otočiteľný jazýček
  • Masívna závora
  • Ideálne do bráničiek