GU SECURY R4
GU SECURY R4 75,00  s DPH
Naspäť k produktom
GU SECURY AUTOMATIC
GU SECURY AUTOMATIC 149,00 160,00  s DPH

GU SECURY EUROPA MR2

Katalógové číslo: -

98,00  s DPH

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

GU

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

33 mm, 35 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

92 mm

Typ lišty Typ lišty zámku pri zadlabávacích zámkoch. Môže byť plochá netvarovaná alebo ohnutá do tvaru U. Pri lište ohnutej do tvaru U je ešte dôležitá výška ohnutia. Napr. pri lište U24/6 č. 6 označuje výšku ohnutia v milimetroch.

Ohnutá v tvare U, Plochá

Dĺžka lišty

2285 mm

Variant

Výsuvné závory

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Šírka lišty

16 mm, 24 mm, 24 mm U/6

Vzdialenosť hornej kapsy Vzdialenosť stredu hornej kapsy zámku od stredovej rysky, ktorá sa nachádza na lište zámku medzi jazýčkom a strelkou.

700 mm

Vzdialenosť spodnej kapsy Vzdialenosť stredu spodnej kapsy zámku od stredovej rysky, ktorá sa nachádza na lište zámku medzi jazýčkom a strelkou.

790 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Použitie

Exteriér, Hliníkové dvere, Interiér, Plastové dvere

Popis

Zadlabávacie zámky od firmy ktorá má “Náskok so systémom” – GU SECURY EUROPA MR2

Viacbodové riešenie uzamykania od Gretsch-Unitas. Zámok s výsuvnymi závorami pre plastové a eurodvere. Uzamykanie mechanizmu sa zabezpečuje potiahnutím kľučky dohora. Po otočení kľúčom cylindrickej vložky sa už len zaaretuje mechanizmus zámku. Zámok nie je použiteľný  pri použití madla alebo kľučky s guľou z vonkajšej strany. Otáčateľný jazýček aby ste neriešili orientáciu Vašich dverí.

GU SECURY EUROPA MR2 – Dve prídavné závory pomáhajú k lepšiemu prítlaku dverí k rámu, keď pri zamykaní zabehnú do protikusov a pritiahnu dvere v hornej a dolnej časti rámu. Týmto zabezpečujú úplnú tesnosť. Prítlak sa nastavuje na rámovej strane pri protikuse.

 

  • Uzamykané kľučkou
  • Nastaviteľná orientácia
  • Zvýšená bezpečnosť