GU SECURY R4

Katalógové číslo: 830

75,00  s DPH

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

GU

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 55 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

92 mm

Hĺbka zádlabu Celková minimálna hĺbka ktorá musí byť vydlabaná alebo vyfrézovaná do dverí pri inštalácii zámku.

54 mm

Variant

Posuvné valčeky

Ovládanie

Uzamykané kľúčom

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Typ lišty Typ lišty zámku pri zadlabávacích zámkoch. Môže byť plochá netvarovaná alebo ohnutá do tvaru U. Pri lište ohnutej do tvaru U je ešte dôležitá výška ohnutia. Napr. pri lište U24/6 č. 6 označuje výšku ohnutia v milimetroch.

Plochá

Dĺžka lišty

2285 mm

Šírka lišty

16 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Použitie

Euro dvere, Plastové dvere

Popis

Zadlabávacie zámky od firmy ktorá má “Náskok so systémom” – GU SECURY R4 

Viacbodové riešenie uzamykania od Gretsch-Unitas. GU-SECURY s valčekovým čapom pre plastové a eurodvere. Uzamykanie mechanizmu zabezpečuje cylindrická vložka. Po otočení kľúčom cylindrickej vložky prevodový mechanizmus uvádza do pohybu strednú závoru aj valčekové čapy pohybujúce sa po šírke lišty. Zámok použiteľný aj pri použití madla alebo kľučky s guľou z vonkajšej strany. Otáčateľný jazýček aby ste neriešili orientáciu Vašich dverí.

GU SECURY R4  – Štyry posuvné valčekové čapy napomáhajú k prítlaku dverí k rámu, keď pri zamykaní zabehnú do protikusov a pritiahnu dvere v hornej a dolnej časti rámu. Týmto zabezpečujú úplnú tesnosť. Valčeky dokážete jednoducho nastaviť pomocou imbusového kľúča, sú vyosené, tým pádom pri otáčaní buď získate vyšší alebo nižší prítlak.

  • 4ks pohyblivých valčekov
  • Nastaviteľný prítlak
  • Uzamykanie kľúčom

Podobné produkty