Kovanie MACO G-TS

Katalógové číslo: -

56,00 64,00  s DPH

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

MACO

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

28 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 55 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

92 mm

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Ovládanie

Uzamykateľné kľučkou

Dĺžka lišty

2400 mm

Šírka lišty

16 mm, 20 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Popis

Spoľahlivosť, slovo ktoré najviac vystihuje firmu Maco – Kovanie MACO G-TS
Spoločnosť je výrobcom kovaní s dlhodobo vysokou kvalitou a stabilnou pozíciou na trhu. Keďže podiel vlastnej výroby predstavuje viac než 98 percent, na zmeny trhu dokážu reagovať rýchlo a flexibilne. Vďaka širokej palete produktov dokážu zaručiť dodanie riešení v oblasti kovaní „z jednej ruky“.

Kovanie MACO G-TS – Uzamykanie zámku zabezpečuje kľučka. Po zdvihnutí sa uzamknú všetky body zámku, ktoré ešte treba zaaretovať otočením cylindrickej vložky. Na lište zámku sú 4ks pohyblivých kolíkov hríbikového tvaru rovnomerne rozložených po šírke lišty a po jednej strelke a jazýčka v strede zámku. Zámok je pravoľavý. Otočenie jazýčka vykonáte zatlačením na to určeného tlačidla na boku hlavného zámku vo výške strelky. Po zatlačení vytiahnite jazýček a otočte na opačnú stranu a vložte späť.

  • Uzamykanie potiahnutím kľučky dohora
  • 4 čapy hríbikového tvaru
  • Pravoľavé prevedenie

 

Podobné produkty