Kovanie Roto C600 4V

Katalógové číslo: -

72,00  s DPH

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

ROTO

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

35 mm, 40 mm, 45 mm, 55 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

92 mm

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Ovládanie

Uzamykané kľúčom

Dĺžka lišty

2200 mm

Šírka lišty

16 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Popis

Roto dverové zámky – Kovanie Roto C600 4V

Značka Roto znamená okennú a dverovú techniku. Jeden z popredných svetových výrobcov pre okenné a dverové kovanie. Známa na celom svete ako synonym pre inovatívne, individuálne a bezpečné systémy kovania, ktoré zvyšujú pridanú hodnotu okien a dverí. Výrobcovia okien, projektanti a developeri dôverujú značke Roto, ako aj dôslednej implementácii nemeckých štandardov kvality.

Toto je “german made”.

Kovanie Roto C600 4V – Uzamykanie zámku zabezpečuje cylindrická vložka. Na lište zámku sú 4ks pohyblivých kolíkov hríbikového tvaru rovnomerne rozložených po šírke lišty a po jednej strelke a jazýčka v strede zámku. Zámok je pravoľavý. Otočenie jazýčka vykonáte vpichnutím tenkého šrobováka do dierky nad strelkou a jemne pozdvihnete páku, ktorá drží jazýček. Po zdvihnutí vytiahnite jazýček a otočte na opačnú stranu a vložte späť.

  • Ľahké otáčanie jazýčka aj keď je zámok namontovaný.
  • Uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou.