Kovanie Roto H650 4V

Katalógové číslo: -

60,00  s DPH

Rýchle dodanie

Do 48h

2000+

Produktov skladom

24/7 Podpora

Kontaktujte nás

Overená kvalita

Len u nás

Ďalšie informácie
Výrobca

ROTO

Dornmass Vzdialenosť stredu kľučky alebo kľúčovej diery od lišty zámku.

25 mm, 28 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 55 mm

Rozteč Vzdialenosť medzi stredom otvoru pre kľučku a stredu hornej časti cylindrickej vložky, alebo stredu hornej časti otvoru pre tvarové kľúče a stredu otvoru pre štvorhran pri WC zámkoch.

92 mm

Orientácia Orientácia dverí, čiže na aký typ dverí je možný použiť. Ak je vyznačená len jedna možnosť napr.: pravé, v tom prípade nie jo možné zámok použiť na ľavé dvere. Ak je vyznačené pravé/ľavé, zámok je možné použiť na ľavé aj pravé dvere.

Pravé/ľavé

Ovládanie

Uzamykateľné kľučkou

Dĺžka lišty

2200 mm

Šírka lišty

16 mm

Hranol Rozmer štvorhranu ktorá prechádza cez kľučkovú časť zámku. Pri WC zámku aj cez uzamykaciu časť.

8×8 mm

Popis

Roto dverové zámky – Kovanie Roto H650 4V

Značka Roto znamená okennú a dverovú techniku. Je popredným zo svetových výrobcov pre okenné a dverové kovanie. Známa na celom svete ako synonym pre inovatívne, individuálne a bezpečné systémy kovania, ktoré zvyšujú pridanú hodnotu okien a dverí. Výrobcovia okien, projektanti a developeri dôverujú značke Roto, ako aj dôslednej implementácii nemeckých štandardov kvality. Toto je “german made”.

Kovanie Roto H650 4V – Uzamykanie zámku zabezpečuje kľučka. Po zdvihnutí sa uzamknú všetky body zámku, ktoré ešte treba zaaretovať otočením cylindrickej vložky. Na lište zámku sú 4ks pohyblivých kolíkov hríbikového tvaru rovnomerne rozložených po šírke lišty a po jednej strelke a jazýčka v strede zámku.

Zámok je pravoľavý. Otočenie jazýčka vykonáte vpichnutím tenkého šrobováka do dierky nad strelkou a jemne pozdvihnete páku, ktorá drží jazýček. Po zdvihnutí vytiahnite jazýček a otočte na opačnú stranu a vložte späť.

  • Ľahké otáčanie jazýčka aj keď je zámok namontovaný.
  • Uzamykané kľučkou